Фольга для тиснення

Компанія «АКТІВФОІЛ»Співпраця заради якості

Компанія «АКТІВФОІЛ» працює з фольгою на ринку України більше ніж 15 років і є єдиним офіційним представником заводу-виробника фольги UNIVACCO (Тайвань). Завдяки ретельному ставленню до якості товару компанія «АКТІВФОЛ» зарекомендувала себе як надійний партнер для багатьох типографій. Співпраця з деякими з наших клієнтів не припинялася з часів заснування.

Фольга для тисненняПереваги компанії «АКТІВФОІЛ»

Регулярні прямі поставки від заводу-виробника UNIVACCO підтримують достатню кількість фольги на складі, навіть для забезпечення потужних виробництв.

Завдяки відсутності посередників ціни на фольгу конкурентоспроможні.

Співпраця з одним перевіреним виробником забезпечує незмінну якість товару, яка підтверджується гарантійними зобов’язаннями та необхідними сертифікатами.

Наявність високошвидкісного обладнання здатного виготовити велике замовлення протягом 24 годин. Можливість працювати з гільзами діаметром 1 та 3 дюйми.

Переваги заводу UNIVACCO

Компанія UNIVACCO є лідером з виробництва фольги в Тайвані. Завдяки сумлінному ставленню до стандартів якості і постійному самовдосконаленню завод завоював довіру виробників друкарської продукції по всьому світі. Зараз UNIVACCO має представництва в Європі, Азії, Південній та Північній Америці. Завод представляє свою продукцію на всіх світових виставках та успішно конкурує з іншими європейськими та азійськими виробниками.

Для досягнення стабільності якості товару UNIVACCO ретельно контролює процес виробництва від закупки сировини до пакування готової продукції. Інформація о сировині, постачальниках та історії закупок заноситься у відповідну базу. Також ведеться облік специфікацій та вимог до матеріалів для їх використання у майбутньому. Усі матеріали проходять ретельну перевірку у системі забезпечення якості, а важливі документи зберігаються для майбутнього оцінювання ефективності роботи постачальників. Компанія UNIVACCO має стандарт ISO 9001, а продукція відповідає світовим стандартам якості, в тому числі європейським нормам No1935/2004, No10/2011 та іншим.

Асортимент фольги для гарячого та холодного тиснення UNIVACCO

Продукція заводу UNIVACCO користується попитом на ринку багатьох країн в тому числі і в Україні. Фольга відрізняється високими експлуатаційними характеристиками, стабільною якістю, універсальністю.

Фольга для гарячого тиснення працює з широким колом субстратів: папір, задрукований папір та картон, крейдований картон, бумвініл, балакрон, баладек, етикетковий папір, ПВХ плівки, ламінат матовий та глянцевий, деякі види УФ-лаків (табл.1). Матеріал добре себе поводить з усіма типами обладнання: тигельні, ротаційні, стоп-циліндрові машини, ручні преси. Швидкість тиснення від 6000 до 8000 арк./год., температура в залежності від виду фольги, обладнання та субстрату від 90ºС до 240ºС.

Завод випускає гарячу фольгу з можливістю подальшого задруковування OF-03, спеціалізовані матеріали для тиснення на шкірі PV-02, пластику PG-01, тканині AW-06E, акрилі 728 HCA та ін.

Таблиця 1.
Застосування фольги для гарячого тиснення ACTIFOIL — UNIVACCO

Субстрат Серія
705 717 740 OF-03 TS-01
Крейдований папір Х Х Х Х Х
Некрейдований папір X Х Х Х Х
Самоклеючий папір Х Х Х Х Х
Каландрований папір та картон X Х Х Х
Дизайнерський папір Х Х Х Х
Високорельєфний дизайнерський папір
Картон для друку Х ХХ Х ХХ ХХ
Дизайнерський картон Х Х Х
Флок — жорсткий бархат
Флок — м’який бархат (велюр)
Шкірозамінник
Натуральна шкіра
Тканина
Матовий ламінат Х ХХ Х ХХ ХХ
Глянцевий ламінат Х ХХ Х ХХ ХХ
Бумвініл Х ХХ Х ХХ ХХ
Плівка поліпропіленова Х Х Х Х
Полівінілхлорид Х Х Х
Офсетний лак Х ХХ Х ХХ ХХ
Вододисперсійний лак Х ХХ Х ХХ ХХ
УФ-лак Х Х Х
— - матеріал не підходить для тиснення; Х - матеріал підходить для тиснення; ХХ - чудова якість тиснення

Завод UNIVACCO пропонує фольгу для холодного тиснення з можливість подальшого задруковування для офсетного та флексографічного способів друку (табл.2). Холодний спосіб тиснення завоював велику популярність при виготовленні етикеток на плівках та самоклеючому папері. Використання цієї фольги дає змогу оздоблювати продукцію з високою швидкістю та створювати чудові ефекти. Матеріал добре себе зарекомендував при роботі зі всіма типами флексографічного обладнання з модулем для холодного тиснення.

Використання холодної фольги в офсетному способі друку дає можливість отримувати ефект металізації на поверхні картонних та пластикових коробок, плакатів, листівок та іншої аркушевої продукції. При використанні цього способу оздоблення можна досягти швидкість до 18 000 арк./год.,  що недосяжно для гарячого тиснення. Праймер на повехні фольги для холодного тиснення дає змогу задруковувати поверхню матеріалу УФ та традиційними фарбами. Для отримання високої якості готової продукції потрібно правильно підібрати клей для холодного тиснення в залежності від кольору фольги та виду субстрату.

Таблиця 2.
Застосування фольги для холодного тиснення ACTIFOIL — UNIVACCO

Застосування Серія
CF 3.3 CF 4.6 H1 CF 5.0 UCF 5.0
Флексографія Х Х
Голографія Х Х Х
OVERPRINT *
Х Х Х
Офсет Х Х
* Можливість нанесення друку по фользі — - матеріал не підходить для тиснення; Х - матеріал підходить для тиснення

Швидкість виконання замовлень та доставка

В залежності від розміру та складності роботи на виконання замовлень потрібно 1-2 дні. Якщо заявка була надіслана в першій половині дня, вірогідність відправлення замовлення в той же день складає 90 %.

Інтелектуальне швидкісне обладнання для намотування і порізки фольги дозволяє:

  • Одночасно виконувати декілька замовлень;
  • Намотувати фольгу на 1 та 3 дюймові гільзи;
  • Різати матеріал шириною від 0.04м – 1.28 м.;
  • Намотувати рулони від 308 м.п. до 4000 м.п.;
  • Регулювати величину натягу для кожного клієнта;
  • Контролювати метраж та якість порізки.

Офіс та склад компанії «АКТІВФОІЛ» знаходиться в Києві. Завдяки вигідному розташуванню фольга для гарячого чи холодного тиснення потрапляє до клієнтів у міста Харків, Львів, Дніпро,Запоріжжя, Одеса, Суми, Тернопіль, Чернігів, Черкаси, Миколаїв, Рівне, Полтава, Вінниця, Житомир та інші на наступний день, зрідка через день.

Доставка вантажу здійснюється по всій Україні за допомогою перевізників «Нова Пошта» та «САТ». Товар можна забрати самостійно за адресою місто Київ, вулиця Бориспільська, 9, корпус 57.